Udostępnij:

Pamięć. Trening interaktywny

Pamięć to metoda i biegłość w posługiwaniu się nią.

dla tych, którzy to wiedzą i wyćwiczą, problem pamięciowy nie istnieje. Niektóre chwile zmieniają nasze życie. I to jest ta chwila. Właśnie dowiedziałeś się o tej książce...

Tylko do końca lutego, zniżka na książki w obu formatach -15%. W pakiecie (PDF + książka + audio) do końca roku za jedyne 110zł! (Poza pakietem 170zł)

DOCENIONA PRZEZ

 

Co czeka w środku

Pozwól mi uwieść Cię kilkoma korzyściami. Jeśli zrozumiesz, że kreatywne uczenie się to:

- twórcze, radosne wykorzystanie wyobraźni

w świecie własnych skojarzeń, - świadome odejście od kucia, mechanicznego

i frustrującego powtarzania, - większa (auto) motywacja (bo kto by się nie chciał uczyć, skoro jest to przyjemne?), - automatyczne ćwiczenie koncentracji, - pobudzenie potencjału twórczego, – większy optymizm, poczucie pewności siebie i wiara w swoje możliwości, – zasada Pareta (80/20) w edukacji, która może zmienić oblicze szkoły,

- wymóg chwili, jeśli myślimy o kolejnym skoku cywilizacyjnym i kulturowym

(i ratowaniu świata), – zmiana w kierunku LEPSZEGO człowieka, – wyższa jakość życia... to - będę trochę bezczelny, ale zaryzykuję ...kup dwie książki. Drugą dla kogoś, kogo znasz i kto też chciałby się zmienić.

 

OPINIE CZYTELNIKÓW

NAJLEPSZA książka dotycząca pamięci, jaką miałem w rękach. Napisana przystępnym językiem, bardzo motywująca. Zawiera metody zapamiętywania, które NAPRAWDĘ działają - często wykorzystuję je na studiach. Bardzo polecam mieć ją w swojej biblioteczce, opłaca się wydać te parę złotych na zakup.

Elfinpl

lubimyczytać.pl

Totalna rewolucja w podejściu do pamięci. Dlaczego nie uczą tego w szkole? Nauka może być bowiem również zabawą. Czytaj i rośnij!

Wojciech

lubimyczytać.pl

Świetnie napisana - przystępnie i z wieloma przykładami, co ułatwia zrozumienie mechanizmów pamięci i nowych metod nauczania. Dużo ciekawych i nowych rzeczy, ale nie wszystko wykorzystam. 

Goldie

lubimyczytać.pl

Nie wmawiajmy sobie, że urodziliśmy się z gorszą pamięcią. Szurawski opowiada o pchłach, które szkoli się do pchlego cyrku. Zamknięte w słoiku skaczą coraz niżej, bo i tak odbijają się od pokrywki. Kiedy jednak po odpowiednim czasie zdejmie się pokrywkę, one nadal skaczą nisko, gdyż nauczyły się już, że nie mogą opuścić słoika.

Redakcja BiblioNETki

biblionetka.pl

 

O autorze

Marek Szurawski od 1988 roku zaangażował się z pasją w szeroko rozumiany trening interpersonalny, zwłaszcza metody treningu pamięci, sprawnego myślenia i rozwoju osobowości. Jest pomysłodawcą i współprowadzącym z żoną Elżbietą i synami Markiem i Filipem Dąbrowskim przedsiębiorstwo Ecce Homo XXI

– niepubliczną placówkę oświatową, której misją jest szybka

i jakościowa poprawa systemu edukacji w Polsce.

Swoją misję przedsiębiorstwo realizuje przez organizację m.in. turnusów dla każdego,  z autorskim programem:

„Wakacyjnych Szkół Treningu Pamięci, Sprawnego Myślenia

i Rozwoju”. Do stycznia 2017 przeprowadził ponad tysiąc pięćset wykładów, seminariów, kursów i szkoleń

słoń logo_edited.png

Masz jakieś pytania?

0