KURSY DLA STUDENTÓW I MATURZYSTÓW

Jesteś studentem lub maturzystą i nie do końca radzisz sobie z nauką? Może potrzebujesz motywacji, lub po prostu chcesz uczyć się jeszcze lepiej i efektywniej? Ten krótki kurs pomoże Ci wydobyć z siebie prawdziwego geniusza.

Koszt szkolenia to 723 zł od osoby z VAT podczas kursu 3 dniowego (21 godzin).

W cenie wyżywienie, zakwaterowanie oraz materiały i pomoce naukowe.

Cena

Aby opanować zasady Acelarating Learning, trzeba wejść w nowe nawyki myślowe, co wymaga czasu. Aby więc przygotować się do matury w nowym stylu, powinieneś ukończyć cały kurs rok przed egzaminem.

O kursie

Zajęcia są prowadzone od piątku do soboty. Zajęcia trwają łącznie 21 godzin. Po kursie oferujemy bezpłatny, rozbudowany, wielomiesięczny programem konsultacji internetowych

Czas

CZEGO CIĘ NAUCZYMY

 

Główne etapy, prawa i mechanizmy zapamiętywania, rozpoznanie własnych strategii uczenia się. 

Sposoby pobudzenia wyobraźni, synergii lewej i prawej półkuli mózgu oraz elementy twórczego myślenia w uczeniu się.

PODSTAWY TRZECH GŁÓWNYCH SYSTEMÓW PAMIĘCIOWYCH

Ćwiczenia praktyczne, z uwzględnieniem przykładów i wyzwań pamięciowych w programie szkolnym i szczególnym akcentem na przedmioty maturalne.

JAK ZAPAMIĘTYWAĆ BEZ ZBĘDNYCH NOTATEK

Jak czytać „mądrzej” – z pełnym zrozumieniem i zapamiętaniem –Czytanie z wyobraźnią, emocjonalne i wnikliwe. Jak zapamiętywać teksty przemówień, wykłady, treść czytanych materiałów, lektur, artykułów, itp.

JAK ZDAWAĆ EGZAMINY

Jak pracować nad własną motywacją, stawać się uczniem autotelicznym i radzić sobie ze stresem egzaminacyjnym.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ

Accelarating Learning dla maturzystów.

 

Przygotuj się do matury INACZEJ:

zobacz na czym polega uczenie się w zabawie z umysłem i wyobraźnią, z nadzwyczajną skutecznością, w stylu „raz a dobrze” i bez względu na zakres i stopień skomplikowania nowej wiedzy. Zdaj maturę w pokazowym stylu – bez nadmiernego stresu i z doskonałym wynikiem. Zdobądź narzędzia skutecznego, błyskotliwego uczenia się na całe życie.

Jak zapamiętywać liczby  

daty, dane liczbowe rozmaitych wielkości, wzory, formuły, ceny, stopy procentowe, indeksy giełdowe, numery telefonów i kont, numery katalogowe, kody literowo-liczbowe, itp.

Jak zapamiętywać bez zbędnych notatek

teksty przemówień, wykłady, treść czytanych materiałów, lektur, artykułów, itp. Jak opanowywać terminy i słowa obcojęzyczne w tempie 1000 słów w 1000 minut. Jak budować Własną Kartotekę Wiedzy, w połączeniu z Metodą Indeksowania Danych.

 Podstawy Organicznej metody studiowania. Jak działa system SIWA w sprawnym uczeniu się.

Właściwa, twórcza praca mózgu wymaga właściwych warunków: jak tworzyć środowisko sprzyjające takiej pracy – zewnętrzne i wewnętrzne .

Siedem warunków większej skuteczności uczenia się w dzisiejszym świecie.

Jak to działa

Leżysz wygodnie na miękkiej kanapie w ulubionych, jeszcze miększych kapciach w słoniki, trzymając w ręku kubeczek gorącego kakao (też w słoniki), którego aromat idealnie przeplata się z wonią ciasteczek i cynamonu, wtórując delikatnym brzdękom naczyń dobiegającym z kuchni. W tle daje się słyszeń Twoja ulubiona piosenka świąteczna, a za oknem cichutko prószy śnieżek delikatnie obijając się o pięknie ozdobione malowniczym szronem szyby. Jest pięknie. Niemal idealnie. Niemal. Cały ten melancholijny nastrój zaburza pewna myśl. Myśl która tyle czasu spędzała Ci sen z powiek i wprawiała w rozstrój żołądka oraz nadmierną potliwość dłoni. Myśl ta nazywała się "Matura". No tak... zostało nieco ponad 100 dni. Może warto by zacząć się przygotowywać? Może jeszcze zdążę? A jeśli nie? Czy na pewno wybrałem odpowiednie przedmioty? Zaraz... Czy ja w ogóle cokolwiek wybrałem?! Tak. Uśmiechasz się pod nosem... Na to właśnie przeznacza ten cudowny wieczór ktoś, gdzieś tam. Bez pomysłu, bez planu, bez wiedzy o tym niesamowitym kursie przygotowanym przez tę niesamowitą firmę, który tak niedługo trwał a dał Ci tyle możliwości, wymagając od Ciebie jedynie godziny dziennie i dostępu do internetu... Ecce Homo XXI - Oto ja, oznajmiasz z dumą dolewając odrobinę rumu do swojego pięknego kubeczka, Człowiek XXI wieku.

 
 

Zawartość bonusowa

Kupując nasz kurs uzyskasz dostęp do wielu darmowych, dodatkowych materiałów, które pomogą Ci jeszcze lepiej zapamiętać i zrozumieć omawiany materiał

ZNIŻKI

Uczestnikom kursu przysługuje 30% zniżki na kurs "Myway" i Perfect Pupil

MATERIAŁY POMOCNICZE

Uczestnik kursu otrzymuje skrypt, książkę Marka Szurawskiego „Pamięć i intelekt” oraz CD „Mam świetną pamięć”

KONSULTACJE

Dodatkowa korzyść z udziału w kursie to możliwość stałej konsultacji internetowej, telefonicznej lub bezpośredniej po zakończeniu kursu, do matury włącznie.

DFPPW

Długofalowy plan pracy własnej, czyli korespondencja mailowa po kursie z zadaniami i ćwiczeniami trwająca co najmniej miesiąc

0