Image by Bram Naus

Internetowy kurs dla maturzystów i studentów

Zdaj każdy egzamin

CENA

DO POBRANIA

Accelarating Learning online

 

Jesteś studentem lub maturzystą i nie do końca radzisz sobie z nauką?

Może potrzebujesz motywacji, lub po prostu chcesz uczyć się jeszcze lepiej i efektywniej? Ten kurs pomoże Ci wydobyć z siebie prawdziwego geniusza.

Zdobądź narzędzia skutecznego, błyskotliwego uczenia się na całe życie.

Najważniejsze wątki:

Główne etapy, prawa i mechanizmy zapamiętywania, rozpoznanie własnych strategii uczenia się. 

Sposoby pobudzenia wyobraźni, synergii lewej i prawej półkuli mózgu oraz elementy twórczego myślenia w uczeniu się.

PODSTAWY TRZECH GŁÓWNYCH SYSTEMÓW PAMIĘCIOWYCH

Ćwiczenia praktyczne, z uwzględnieniem przykładów i wyzwań pamięciowych w programie szkolnym i szczególnym akcentem na przedmioty maturalne.

JAK ZAPAMIĘTYWAĆ BEZ ZBĘDNYCH NOTATEK

Jak czytać „mądrzej” – z pełnym zrozumieniem i zapamiętaniem –Czytanie z wyobraźnią, emocjonalne i wnikliwe. Jak zapamiętywać teksty przemówień, wykłady, treść czytanych materiałów, lektur, artykułów, itp.

JAK ZDAWAĆ EGZAMINY

Jak pracować nad własną motywacją, stawać się uczniem autotelicznym i radzić sobie ze stresem egzaminacyjnym wykorzystując odpowiednie strategie i mechanizmy funkcjonowania pamięci.

Projekt_bez_tytułu.png
brain.png
20191022_124335[1]_edited.jpg
Image by Sharon McCutcheon
 

Przygotuj się do matury INACZEJ:

zobacz na czym polega uczenie się w zabawie z umysłem i wyobraźnią, z nadzwyczajną skutecznością, w stylu „raz a dobrze” i bez względu na zakres i stopień skomplikowania nowej wiedzy. Zdaj maturę w pokazowym stylu – bez nadmiernego stresu i z doskonałym wynikiem. Zdobądź narzędzia skutecznego, błyskotliwego uczenia się na całe życie.

Jak zapamiętywać liczby  

daty, dane liczbowe rozmaitych wielkości, wzory, formuły, ceny, stopy procentowe, indeksy giełdowe, numery telefonów i kont, numery katalogowe, kody literowo-liczbowe, itp.

Jak zapamiętywać bez zbędnych notatek

teksty przemówień, wykłady, treść czytanych materiałów, lektur, artykułów, itp. Jak opanowywać terminy i słowa obcojęzyczne w tempie 1000 słów w 1000 minut. Jak budować Własną Kartotekę Wiedzy, w połączeniu z Metodą Indeksowania Danych.

Siedem warunków większej skuteczności uczenia się w dzisiejszym świecie.

 Podstawy Organicznej metody studiowania. Jak działa system SIWA w sprawnym uczeniu się.

Właściwa, twórcza praca mózgu wymaga właściwych warunków: jak tworzyć środowisko sprzyjające takiej pracy – zewnętrzne i wewnętrzne .

Zawartość bonusowa

 

Kupując nasz kurs uzyskasz dostęp do wielu darmowych, dodatkowych materiałów, które pomogą Ci jeszcze lepiej zapamiętać i zrozumieć omawiany materiał

ZNIŻKI

Uczestnikom kursu przysługuje 30% zniżki na kurs "Myway" i Perfect Pupil

MATERIAŁY POMOCNICZE

Uczestnik kursu otrzymuje skrypt, książkę Marka Szurawskiego „Pamięć i intelekt” oraz CD „Mam świetną pamięć”

KONSULTACJE

Dodatkowa korzyść z udziału w kursie to możliwość stałej konsultacji internetowej, telefonicznej lub bezpośredniej po zakończeniu kursu, do matury włącznie.

DFPPW

Długofalowy plan pracy własnej, czyli korespondencja mailowa po kursie z zadaniami i ćwiczeniami trwająca co najmniej miesiąc

słoń logo_edited.png

Masz jakieś pytania?

0