Zapisz się na kurs

Zapisując się na nasze kursy zyskujesz szereg dodatkowych korzyści, m.in. dostęp do naszych ekskluzywnych webinarów, dodatkowe konsultacje online, nasze najnowsze publikacje, czy specjalne, spersonalizowane oferty dopasowane do twoich potrzeb!

arrow&v
O jakiej porze najlepiej się z Tobą kontaktować

Dziękujemy za przesłanie!

Internetowy kurs z zakresu efektywnego uczenia się z wykorzystaniem mnemotechnik.

Dowiedz się jak możesz w zaskakująco szybkim tempie przyswajać wiedzę z dowolnego zakresu.

Zapisy dla osób z każdej grupy wiekowej.

Jak się uczyć, żeby się nauczyć?

Efektywność

Doświadczenie

Wygoda i profesjonalizm

Efektywność prowadzonych przez nas kursów potwierdzają setki zadowolonych klientów którzy współpracowali z naszą firmą na przestrzenie 20 lat. Oferowana przez nas unikatowa wiedza pochodzi z pierwszej ręki od prekursorów efektywnej nauki i mnemotechnik w Polsce. Pierwsze efekty już po pierwszych zajęciach!

Funkcjonujemy na rynku już 20 lat, w tym czasie przeprowadziliśmy setki szkoleń, seminariów i kursów, oraz współpracowaliśmy z dziesiątkami instytucji, firm, uniwersytetów i organizacji.

Kursy online prowadzone przez naszą wyspecjalizowaną kadrę to gwarancja najwyższej jakości. W dowolnym momencie masz dostęp do każdego realizowanego podczas zajęć wątku oraz otrzymujesz materiały pozwalające z łatwością systematyzować gromadzoną wiedzę. 

 

Quizy

Uzupełnieniem wszystkich kursów online są specjalne quizy sprawdzające wiedzę ze znajomości przedstawianych przez nas mnemotechnik, a także wiedzy ogólnej, m.in. 

Historii, geografii i języków obcych.

orlen.jpg
logo_wersja-uzupeniajca_czarny_2_edited.
50270039_2118051468255679_69181757681114
unnamed (1).jpg
csm_ALK-logo_flat_rgb_1dc1b27348.jpg
1078070-pko-bank-polski-s-a.jpg
pobrane.jpg
 

Co możesz osiągnąć

dzięki naszym kursom?

Nasze kursy online pozwalają na zapoznanie się z zasadami funkcjonowania ludzkiej pamięci, mechanizmami jakimi posługuje się nasz mózg w procesie uczenia się, najważniejszymi mnemotechnikami i technikami efektywnego notowania.  Skupiamy się na pobudzeniu kreatywności i pokazaniu potęgi synergicznej pracy półkul mózgowych podczas przyswajania nowej wiedzy z dowolnego zakresu i o dowolnym stopniu skomplikowania. Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z pamięcią, czy mnemotechniki masz już w małym palcu, nasze kursy pozwolą Ci odnaleźć coś dla siebie!

Poniżej mała próbka tego co JUŻ potrafi Twoja pamięć, a z czego nie do końca możesz zdawać sobie sprawę...