NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH

"Człowiek, który zna dwa języki, jest wart dwóch ludzi"

Napoleon Bonaparte

CO SAM STWORZYSZ,

NIE ZAPOMNISZ!

W tej metodzie trzeba zdobywać się na wysiłek twórczej nauki, związany przede wszystkim z samodzielną pracą wyobraźni i otwartością na zmiany. Bowiem jeśli chcesz uczyć się języka szybciej i skuteczniej, musisz UCZYĆ SIĘ INACZEJ.

Ale nie martw się: wiele wymagamy – to prawda, ale też bardzo pomagamy!

Dzisiaj wiemy.  Języka obcego możesz uczyć się nie tylko szybciej i skuteczniej, ale przede wszystkim przyjemniej, w radosnej zabawie z umysłem, pamięcią , wyobraźnią, w stanie rozluźnienia i wypoczynku. Oraz z wykorzystaniem najefektywniejszej "technologii umysłu" XXI wieku - mnemotechnik.

Jedyna rada, żeby się o tym przekonać... SPRÓBUJ!

Zobacz

Usłysz

Poczuj

Zapoznaj się z tajnikami efektywnego wykorzystywana całego potencjału naszego mózgu w procesie przyswajania nowych informacji, oraz dowiedz się więcej na temat szkoleń z zakresu szybkiej nauki języków obcych

Warsztaty językowe online

Masz problemy z nauką nowego języka? Nie potrafisz poradzić sobie z przyswojeniem nowych zwrotów lub słówek? Wmawiasz sobie że „to nie na Twoją głowę” i że „nie masz pamięci do języków”, lub zwyczajnie brakuje Ci motywacji? Dołącz do nas na naszych specjalistycznych warsztatach językowych, które pomogą Ci opanować podstawy dowolnego języka obcego w zaledwie kilka dni! Nasze innowacyjne metody nauczania, których skuteczność potwierdzają setki badań i tysiące zadowolonych klientów obudzą w Tobie prawdziwego poliglotę!

Zapoznanie uczestników warsztatów z technikami efektywnej nauki języków obcych następuje już na pierwszych zajęciach - efekty warsztatów są widoczne niemal natychmiastowo!

Podczas zajęć kładziemy duży nacisk na praktyczne zastosowania języków obcych i umiejętność swobodnego posługiwania się nimi. Uczymy nie tylko jak zapamiętać niezbędne słownictwo, ale także najważniejsze struktury gramatyczne. 

Uczestnicy otrzymują specjalnie przygotowane materiały, które pomogą im przyswoić i powtarzać zagadnienia przedstawiane podczas warsztatów, a także śledzić ich postęp.

Pomocnicze materiały multimedialne pomogą zapamiętać omawiany materiał i sprawią że nauka będzie jeszcze bardziej skuteczna.

"ZOBACZYĆ SŁOWO"

PAMIĘĆ I INTELEKT, TRENING INTERAKTYWNY

Jeden z rozdziałów książki Marka Szurawskiego: "Pamięć i intelekt, trening interaktywny", opisujący istotę pracy wyobraźni i twórczego myślenia w efektywnej nauce języków obcych.

słoń logo_edited.png

Masz jakieś pytania?

0