top of page
Makieta Akademia.png

Stań się geniuszem pamięciowym i najlepszą wersją siebie

Oszczędź 6701 zł i dołącz do 2% ludzi

wykorzystujących pełen potencjał swojego mózgu

Rejestracja do innowacyjnego programu edukacyjnego
Akademii Ecce Homo XXI już się rozpoczęła, ale wciąż masz czas aby dołączyć!

Do wszystkich
uczących się ludzi

Z tej strony Marek

Jestem założycielem firmy Ecce Homo XXI i Twórcą pierwszych programów edukacyjnych w Polsce bazujących na nowoczesnych technikach pamięciowych, a także pierwszym w Polsce autorem publikacji związanych z tą tematyką.

17098243_1887382377945212_1113305726796425906_n.jpg

Skoro już tutaj jesteś, przypuszczam że nie lubisz marnować czasu,
więc będę się streszczał. Zacznę od jednej, krótkiej historii, a jeśli temat
Cię wciągnie, trochę go rozwinę.

W skrócie...

Badania przeprowadzone przez Instytut Buzana, pokazują że zaledwie 2% ludzkości potrafi wykorzystać pełnię potencjału swojego mózgu.

Ten fakt skłonił mnie do stworzenia zaawansowanego programu edukacyjnego Akademii Ecce Homo XXI™, który pozwala na niepomierne zwiększenie całego potencjału intelektualnego człowieka (program gwarantuje nawet 4-krotną poprawę pamięci)

Na przestrzeni ponad 30 lat mojej działalności jako szkoleniowiec, autor, wykładowca i mentor (jeśli wybaczysz odrobinę samochwalstwa), przeprowadziłem ponad 20,000 szkoleń i pomogłem ponad 500,000 moich czytelników i słuchaczy w ponad 200 różnych dziedzinach.

Zgromadzone przeze mnie w tym programie metody efektywnej nauki,
auto motywacji i auto rozwoju, publikacje i materiały związane z tą tematyką do tej pory kosztowały naszych klientów 10,000 zł.

Jednak teraz, w tej specjalnej ofercie możesz dołączyć do Akademii i zyskać dostęp do setek niedostępnych nigdzie indziej materiałów w cenie 3,299 zł.

Gwarantujemy (dosłownie), że program o którym mówię będzie najlepszą inwestycją jaką kiedykolwiek podjąłeś dla swojej edukacji i rozwoju,

albo zwrócimy Ci wszelkie poniesione koszty.

(Wkrótce, standardowa cena w wysokości 10,000 zł powróci, zatem jest niewiele czasu aby skorzystać z tej oferty, więc zrób to już TERAZ.)

Tak. Oszczędzisz 6701 zł na programie funkcjonującym od ponad 30 lat, 
którego niesamowite działanie w kontekście przyspieszonego uczenia się, motywacji i szeroko rozumianego auto rozwoju zostało potwierdzone przez tysiące uczestników.

I, jeśli zdecydujesz się na uczestnictwo, nasz specjalistyczny kurs online

'Jak się uczyć', o wartości 750 zł, oraz kurs 'Hi! Memory - 5 minut dla pamięci'
o wartości 420 zł i
wszystkie nasze publikacje otrzymasz całkowicie za darmo.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na tak ogromną zniżkę dla tak wartościowych produktów? 

Cóż. Ostatnie lata nie były lekkie dla żadnego z nas. Pandemia, wojna, kryzys ekonomiczny, obniżony poziom edukacji. Świat powoli nam się sypie i jak się okazuje, właściwa, jakościowa poprawa systemu edukacji może być dla nas jedynym ratunkiem. 

Dlatego postanowiłem, wraz z zespołem Ecce Homo XXI, że nadszedł czas, aby plan który wdrażałem przez połowę mojego życia służył jak największej ilości osób.

Ponieważ wiem, że wiedza o właściwie uczącym się mózgu może całkowicie odmienić życie. Zwłaszcza jeśli jest odpowiednio przekazana.

I nie chcę aby cena stała komukolwiek na przeszkodzie.

Jeśli dołączysz do Akademii już teraz, nasz specjalistyczny kurs online

'Jak się uczyć', kurs 'Hi! Memory - 5 minut dla pamięci' i wszystkie nasze publikacje otrzymasz za darmo.

Głównym celem Ecce Homo XXI jest ułatwienie dostępu do wiedzy i inspiracji szerokiemu ogółowi społecznemu w zakresie przyspieszonego uczenia się, sprawności i kreacji w myśleniu i wszechstronnego rozwoju osobistego, włączając się w nurt tworzenia Społeczeństwa Przyszłości - tak, aby za 15 lat Polska była krajem ludzi najszybciej uczących się w Europie.

Tak wygląda nasza motywacja.

Więc jeśli zastanawiasz się nad dołączeniem do naszej Akademii...

Lub jeśli po raz pierwszy słyszysz o tym programie i chcesz poznać niezawodny sposób na niepomierne zwiększenie Twoich możliwości intelektualnych… TERAZ jest NAJLEPSZY CZAS, aby zapisać się do Akademii Ecce Homo XXI!!

Sprawdź resztę historii poniżej. Zobacz szczegóły programu tutaj. Skontaktuj się z nami tutaj.  Zobacz badania dowodzące, że to działa tutaj. A jeśli interesuje Cię poznanie Twoich prawdziwych możliwości, ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ!

Dołącz do Akademii
Ecce Homo XXI

Czas na więcej szczegółów 

Skoro skrótowe informacje mamy już za sobą, czas na bardziej rozbudowaną historię.

Porozmawiajmy o tym, dla kogo właściwie jest ten program, jakie są jego założenia i co można dzięki niemu osiągnąć. W dużym skrócie, moja 33-letnia działalność w obszarze edukacji dowiodła, że techniki i strategie które prezentujemy w tym specjalistycznym programie, pozwolą Ci uczyć się szybciej i efektywniej nawet 4-krotnie, mieć więcej czasu, energii,
motywacji i precyzji w ustalaniu życiowych celów.

Mówię tu o doświadczeniach tysięcy uczestników programu Akademii
Ecce Homo XXI.

Akademia Ecce Homo XXI: Dla kogo jest ten program?

Od początku istnienia firmy Ecce Homo XXI, przeprowadziliśmy ponad 20,000 szkoleń z zakresu nowoczesnych technik pamięciowych, efektywności osobistej i szeroko rozumianego auto rozwoju dla ponad 500,000 ludzi z Polski i zza granicy. 

Co ciekawe, metody które osobiście propaguję już ponad 30 lat, sprawdziły się w KAŻDYM przypadku. Niezależnie od tego kto je stosuje. Każdy może stać się absolutnym geniuszem pamięciowym. TY również.

Kogo mam na myśli?

- Studentów

- Uczniów 

- Nauczycieli

- Pedagogów

- Psychologów

- Rodziców
- liderów i menadżerów
- lekarzy, dziennikarzy, prawników

- i każdego myślącego człowieka chcącego odkrywać pełnię swojego potencjału intelektualnego

Opracowany przez nas program służy każdemu człowiekowi i pokazuje podstawy wiedzy o kreatywnym uczeniu się i myśleniu, na bazie przykładów, ćwiczeń i zabaw z wyobraźnią. Pokazuje, że istota kreatywności to umiejętność łamania starych i dostrzegania nowych związków i wzorców oraz tworzenie nietypowych kombinacji i połączeń. I może to wyćwiczyć każdy, również w obszarze uczenia się.

Co sądzą uczestnicy programu?

'Po raz kolejny niezwykle wydarzenie, problemu nie rozwiązałam ale chyba widzę światło w tunelu. Dziękuję Panie Marku wiem już dlaczego dla mojej córki udział w szkoleniu letnim był najwspanialszym wydarzeniem 2021 roku. Pozdrawiam serdecznie'

I.M

'Szkołę skończyłam w ubiegłym wieku, ale z wielkim zainteresowaniem wysłuchałam szkolenia.  Żałuję, że kiedyś nikt nie mówił o tym, jak się uczyć. Każdy zdany był na siebie i przeważnie kończyło się to na wkuwaniu

z podręczników. Dziękuję, wiele się nauczyłam'

C.M.

'Bardzo skorzystałam z tego szkolenia, ponieważ zarówno tematyka,

jak i wcześniejsza wiedza są już nie tylko znajome, ale trochę uporządkowane. Wykłady i ćwiczenia w sposób prosty i dynamiczny przekładają się na moja motywację. Dziękuję'

G.A

'Bardzo dziękuję za to spotkanie, było wspaniałe treściowo i merytorycznie. Choć dobiegam do 80-tki od 15 lat zrozumiałem, że muszę się STALE uczyć' 

B.M.

'Serdecznie dziękuję za możliwość udziału w szkoleniu. Szybkie tempo prezentacji, zwięzłość oraz zaakcentowanie najważniejszych punktów, w tak rozległym temacie, zmuszało do utrzymywania uwagi. "Radiowy" głos oraz nienaganna dykcja prelegenta, stanowiły dodatkowy atut. Mam kilka przemyśleń i czuję się zainspirowana do działania w wielu obszarach związanych z pamięcią.'

Z.A

'Wydarzenie bardzo ciekawe, to nie był suchy wykład, ale ciekawa lekcja

z historiami i prostymi zadaniami pomagającymi zrozumieć naukę zapamiętywania'

Z.M

Geniusz w 5 krokach

Przekonaj się jak niewiele potrzeba aby pomóc naszej pamięci i uczyć się jak mistrz. Wystarczy 5 kroków...

Makieta obozy.png

Dołącz do Akademii
Ecce Homo XXI

Zapisy do Akademii Rozwoju Ecce Homo XXI są otwarte!

Dlaczego MUSISZ zająć
się tym TERAZ?

We współczesnym,  lawinowo zmieniającym się i konkurencyjnym świecie 

jedyne źródło przewagi to szybsze uczenie się,  entuzjazm,

wykorzystanie pełni własnego potencjału i oryginalności, efektywne, twórcze myślenie, siła pracy zespołowej,  skuteczna komunikacja i wartościowe związki międzyludzkie. Kropka.

Nadchodzący świat to konkurencja, rywalizacja mózgów. Zmieni to zdecydowanie nasze życie. Za kilkanaście lat zniknie pojęcie tanich rąk do pracy, bo postęp technologiczny wygeneruje niedrogie, powszechnie dostępne roboty. Nie przebijemy się już rękami. O naszej obecności na przyszłym rynku pracy zadecydują krótkie, ale intensywne i twórcze wysiłki MÓZGU.  

 

Po minionej epoce społeczeństwa przemysłowego, w której edukacja miała umożliwią obywatelom zdobycie umiejętności czytania, pisania, liczenia i wysławiania się, żyjemy dzisiaj w społeczeństwie informacyjnym, w którym zakres potrzebnych i wymaganych umiejętności jest o wiele większy. W tym społeczeństwie liczy się dokonywanie samooceny, praca w zespole, myślenie systemowe, obsługa komputera i korzystanie z Internetu.

 

Trzeba prowadzić samodzielne badania, efektywnie czytać, pisać i notować oraz właściwie zarządzać sobą w czasie. Trzeba znać i wykorzystywać zasady logiki, sprawnie i twórczo myśleć, korzystać z systemów mentorskich, aby promować odkrytą wcześniej pełnię własnej oryginalności, nawiązywać wartościowe związki międzyludzkie i działać z entuzjazmem, skutecznie komunikując się z innymi.

 

Nic, tylko się poddać. Chyba że...

Dzisiejsza wiedza potwierdza - te metody działają ZAWSZE