Współpraca

DOŁĄCZ DO NAS!

 

TWÓJ WKŁAD W NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ

ECCE HOMO XXI zajmuje się propagowaniem innowacyjnych i nowoczesnych technik uczenia się oraz szeroko rozumianego autorozwoju poprzez działalność szkoleniową i wydawniczą. Na naszej stronie prowadzimy bloga, na którym regularnie zamieszczamy wpisy dotyczące powyższych zagadnień. Jeśli chciałbyś pomóc nam w tworzeniu wpisów i publikacji, daj nam znać.

DOŁĄCZ DO ELITY EUROPEJSKIEJ!

Jesteś osobą kreatywną, charyzmatyczną,  posiadającą ogromne zasoby entuzjazmu oraz wiedzy, lubisz się uczyć a także pomagać w tym innym? Dołącz do wyspecjalizowanej, elitarnej kadry ECCE HOMO XXI, do grona 1% ludzi wykorzystujących w pełni potencjał swojego mózgu. Rozwijaj się z nami i skacz wysoko (bo tylko tak warto)

ZOSTAŃ TRENEREM

Szukamy ludzi o miłej powierzchowności i usposobieniu, o wyraźnych talentach dydaktycznych i wychowawczych, z dobrym głosem, znających sztukę mówienia, dostatecznie wytrzymałych fizycznie, towarzyskich, umotywowanych wewnętrznie, rozwijających siebie i innych z wiarą w lepszy świat, spasjonowanych przekazywaniem wiedzy  o możliwościach i rozwoju ludzkiego ducha i umysłu,  którzy potrafią uczyć się samemu, pracować twórczo i są gotowi ponieść pierwsze trudy na drodze do przyszłych sukcesów swoich i firmy.

CZYTAJ DALEJ
słoń logo_edited.png

Masz jakieś pytania?

0