OD 2002

ECCE HOMO XXI

GENERACJA LUDZI PRZYSZŁOŚCI

Ecce Homo XXI powstała w 2002, nadając formę organizacyjno-prawną poprzednim działaniom szkoleniowym, wydawniczym, akcjom obozowym i medialnym, prowadzonym w różnej formie i intensywności od początków lat 90-tych ub. wieku. Jest znana dzisiaj i utożsamiana z wysokiej jakości szkoleniami dla firm, wykładami akademickimi, turnusami letnimi i zimowymi dla każdego oraz działalnością wydawniczą (bestsellery książkowe).

Ułatwienie dostępu do wiedzy i inspiracji szerokiemu ogółowi społecznemu w zakresie przyspieszonego uczenia się, sprawności i kreacji w myśleniu i wszechstronnego rozwoju osobistego, włączając się w nurt tworzenia Społeczeństwa Przyszłości.

Kolejnym zadaniem jest zgrupowanie wokół idei głównej szerokiego grona specjalistów, ekspertów i sympatyków, zapewniających mocne zaplecze i poparcie społeczne dla proponowanych działań edukacyjnych. Flagowym przedsięwzięciem firmy są unikalne Wakacyjne Szkoły Treningu Pamięci, Twórczego Myślenia i Rozwoju.

​​

Organizowane w formie turnusów letnich i zimowych dla wszystkich grup wiekowych. Łączące zdobywanie wiedzy i umiejętności sprawnego wykorzystywania mózgu w procesach uczenia się i myślenia z kompleksowo pojętym rozwojem osobistym i samorealizacją. 

NASZ ZESPÓŁ

Filip Dąbrowski

  • Czarny Facebook Ikona

Student UJ, pasjonat technik pamięciowych i nauki języków obcych

filipdabrowski98@gmail.com

Marek Szurawski

  • Czarny Facebook Ikona

Autor, marynista, dziennikarz, wykładowca - Mistrz, współzałożyciel Ecce Homo XXI

memar15@wp.pl

Elżbieta Szurawska

  • Czarny Facebook Ikona

Dyrektor Ecce Homo XXI, pedagog, "żeglarz żeglugi wielkiej" ;)

homo21@wp.pl

Julia Haduch

  • Czarny Facebook Ikona

Studentka Uniwersytetu Medycznego, pedagog i wychowawca 

Jakub Gajdecki

  • Czarny Facebook Ikona

Muzyk - pianista, pasjonat nauki w stylu raz a dobrze z wykorzystaniem wyobraźni

Grzegorz Gaszczyk

  • Grey LinkedIn Icon

Doktorant UJ, filozof, wykładowca, mentor, nauczyciel

 

Główne działania naszej firmy

01

SZKOLENIA 

02

OBOZY

03

SEMINARIA

04

KURSY

DOŁĄCZ DO NAS

JA SIĘ NIE STARZEJĘ, JA SIĘ ROZWIJAM!

Szukamy ludzi o miłej powierzchowności i usposobieniu, o wyraźnych talentach dydaktycznych i wychowawczych, z dobrym głosem, znających sztukę mówienia, dostatecznie wytrzymałych fizycznie, towarzyskich, umotywowanych wewnętrznie, rozwijających siebie i innych z wiarą w lepszy świat, spasjonowanych przekazywaniem wiedzy  o możliwościach i rozwoju ludzkiego ducha i umysłu, 
którzy potrafią uczyć się samemu, pracować twórczo i są gotowi ponieść pierwsze trudy na drodze do przyszłych sukcesów swoich i firmy.

 

Pisz: homo21@wp.pl

 
CZYTAJ DALEJ
0