OD 2002

ECCE HOMO XXI

GENERACJA LUDZI PRZYSZŁOŚCI

Ecce Homo XXI powstała w 2002, nadając formę organizacyjno-prawną poprzednim działaniom szkoleniowym, wydawniczym, akcjom obozowym i medialnym, prowadzonym w różnej formie i intensywności od początków lat 90-tych ub. wieku. Jest znana dzisiaj i utożsamiana z wysokiej jakości szkoleniami dla firm, wykładami akademickimi, turnusami letnimi i zimowymi dla każdego oraz działalnością wydawniczą (bestsellery książkowe).

Ułatwienie dostępu do wiedzy i inspiracji szerokiemu ogółowi społecznemu w zakresie przyspieszonego uczenia się, sprawności i kreacji w myśleniu i wszechstronnego rozwoju osobistego, włączając się w nurt tworzenia Społeczeństwa Przyszłości.

Kolejnym zadaniem jest zgrupowanie wokół idei głównej szerokiego grona specjalistów, ekspertów i sympatyków, zapewniających mocne zaplecze i poparcie społeczne dla proponowanych działań edukacyjnych. Flagowym przedsięwzięciem firmy są unikalne Wakacyjne Szkoły Treningu Pamięci, Twórczego Myślenia i Rozwoju.

​​

Organizowane w formie turnusów letnich i zimowych dla wszystkich grup wiekowych. Łączące zdobywanie wiedzy i umiejętności sprawnego wykorzystywania mózgu w procesach uczenia się i myślenia z kompleksowo pojętym rozwojem osobistym i samorealizacją. 

NASZ ZESPÓŁ

Filip Dąbrowski

  • Czarny Facebook Ikona

Student UJ, pasjonat technik pamięciowych i nauki języków obcych

filipdabrowski98@gmail.com

Tel. 530 145 699

Marek Szurawski

  • Czarny Facebook Ikona

Autor, marynista, dziennikarz, wykładowca - Mistrz, współzałożyciel Ecce Homo XXI

memar15@wp.pl

Tel. 511 907 880

Elżbieta Szurawska

  • Czarny Facebook Ikona

Dyrektor Ecce Homo XXI, pedagog, "żeglarz żeglugi wielkiej" ;)

homo21@wp.pl

Tel. 502 234 425

Julia Haduch

  • Czarny Facebook Ikona

Studentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, pedagog i wychowawca 

Jakub Gajdecki

  • Czarny Facebook Ikona

Muzyk - pianista, pasjonat nauki w stylu "raz a dobrze" z wykorzystaniem mnemotechnik

Grzegorz Gaszczyk

  • Grey LinkedIn Icon

Doktorant UJ, filozof, wykładowca, mentor, nauczyciel

 

Nasze działania w liczbach

SZKOLEŃ

TURNUSÓW

SEMINARIÓW

KURSÓW

JA SIĘ NIE STARZEJĘ, JA SIĘ ROZWIJAM!

DOŁĄCZ DO NAS

Szukamy ludzi o miłej powierzchowności i usposobieniu, o wyraźnych talentach dydaktycznych i wychowawczych, z dobrym głosem, znających sztukę mówienia, dostatecznie wytrzymałych fizycznie, towarzyskich, umotywowanych wewnętrznie, rozwijających siebie i innych z wiarą w lepszy świat, spasjonowanych przekazywaniem wiedzy  o możliwościach i rozwoju ludzkiego ducha i umysłu, 
którzy potrafią uczyć się samemu, pracować twórczo i są gotowi ponieść pierwsze trudy na drodze do przyszłych sukcesów swoich i firmy.

 

Pisz: homo21@wp.pl

CO O NAS MÓWIĄ

Nasze szlaki z Ecce Homo XXI skrzyżowały się po raz pierwszy na początku 2008 roku, kiedy to jeszcze jako licealistka postanowiłam przyjechać na Zimową Szkołę Pamięci i razem z  Marek Szurawski poznawać tajniki mózgu i efektywnego uczenia się. Potem były kolejne turnusy, jako uczestnik, młody trener aż w końcu trener "pełną parą". W tym miejscu i z tymi ludźmi można skakać wysoko, najwyżej i bardzo do tego zachęcam!

~ Joanna Piechocka,

Złożycielka"Warsztatowni Kariery"

Obozy Ecce Homo XXI to dla mnie powrót do wakacji z lat dzieciństwa, to możliwość kontaktu z ludźmi którzy zarażają ciekawością życia i pobudzają wewnętrzną motywację. W Zemborzycach człowiek chce być lepszy i staje się lepszy. Tajniki kreatywnego myślenia czy techniki zapamiętywania to tylko cząstka tego co znaczą dla mojej rodziny Zemborzyce. Na kolejne obozy Basia czekała już z wielką niecierpliwością. Dotychczas nie znalazłam lepszego miejsca na rozwój, odpoczynek i kontakt z inspirującymi ludźmi. Stworzyliście wspaniałe miejsce, do którego z chęcią wracam.

~ Danusia Piątkowska

 
CZYTAJ DALEJ
0